کارتن محصولات بهداشتی

اهمیت بسته بندی کالای آرایشی بهداشتی

بسته بندی و کارتن سازی محصولات بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است. طبق تحقیقات انجام شده افراد، به ویژه بانوان به کالاهای بهداشتی که در بسته بندی با کیفیت و چشمگیری قرار داشته باشد، اعتماد بیشتری می‌کنند.

اگر کسب و کار شما در حوزه محصولات آرایشی بهداشتی است نمی‌توانید از اهمیت بسته بندی آن به راحتی بگذرید.

یکی از نکات مدنظر در بسته بندی مواد آرایشی اندازه خط و نوع فونت روی جعبه است.

اعتماد و زیبایی بسازید

بسیاری از افراد بیان کرده‌اند بیان کرده اند هنگامی که برای خرید وارد فروشگاه می‌شوند بسته بندی را انتخاب می‌کنند که از دور برخی از اطلاعات نوشته شده روی آن دیده شود.

از لحاظ روانشناسی اثبات شده رنگ بسته بندی محصولات بهداشتی احتمال فروش آن را به شدت افزایش می‌دهد.

بسته ‌بندی خیره کننده و چشم نواز، برند شما را خاص‌تر از دیگر رقبا جلوه می‌دهد و در افزایش فروش نیز موثر است.

تفکر طراحی در ساخت و پکینگ کالا، آن را دلنشین و اصیل جلوه می‌دهد.

مواردی که باید روی کالا درج شود

1. اطلاعات مورد پسند مشتریان:

شامل قیمت کالای بهداشتی، تاریخ تولید و انقضای محصول، استانداردهای مورد نیاز، مواد تشکیل دهنده، طرز دقیق و مرحله به مرحله استفاده، حجم یا تعداد محصول داخل بسته است.

گاهی اوقات محصولات آرایشی، رنگ بندی کالا نیز بسیار مهم می‌باشد و روی جعبه ذکر شده است.

2. اطلاعات مورد نیاز شما برای انتقال به مشتریان:

لوگو و نام تجاری برای برندسازی محصول، کد بسته بندی برای دسترسی و شمارش آسان‌تر، آدرس سایت و شبکه‎‌های اجتماعی برای هدایت کاربر بخشی از این قسمت است.

تاثیر این عمل را ساده و بی‌فایده نبینید. با ذکر مثال به شما می‌گوییم درج لینک سایت و شبکه‌های اجتماعی سرنخی جدی به کاربران می‌دهد. بزودی مقاله ای در این خصوص در همین وبسایت منتشر میکنم تا این موضوع را به تفسیر بررسی کنیم. از مقالات سایت غافل نشوید.

3. دادن سرنخ‌های به مشتری برای فروش بیشتر

همانطور که قبل از خرید مواد اولیه دقت بالایی به خرج می‌دهید و تحقیق می‌کنید؛ مشتریان نیز برای خرید خود ، تحقیق میکنند و بستر آنلاین را جهت تحقیقات مناسب می‌دانند. کاربرانی که برای خرید از برند شما شک داشته باشند با خیال راحت پس از بررسی این کار را انجام می‌دهند.

تمامی روند طراحی و تولید بسته بندی زیرنظر تیم فنی آذین پک ، طبق استاندارد های کشوری و بین المللی انجام میشود. پس کار را به کاردان بسپارید…

آذین پک همراه همیشگی شما

آذین پک ارائه دهنده انواع خدمات طراحی در حوزه بسته بندی و کارتن سازی کالاهای آرایشی بهداشتی است. با خیال آسوده صفر تا صد بسته بندی را به ما بسپارید. با انجام این کار قادر خواهید بود زمان و تمرکز بیشتری را روی کیفیت خود محصول صرف کنید. این دو عامل یعنی بسته بندی اصولی و کیفیت بالای کالا در کنار یکدیگر، راه رسیدن به اهدافتان را هموارتر از گذشته می‌کند.

دسته بندی ها
تماس با ما