کارتن و بسته بندی کشک

ماده غذایی مقوی و خوشمزه

کشک ماده غذایی مفیدی می‌باشد که پایه ماده اولیه آن شیر است. کشک تمام ویژگی‌های شیر را داراست. این مواده پرخاصیت نیاز به یک بسته بندی زیبا نیز دارد که ما در ساخت و تولید آن در کنار شما هستیم.

فرآیند صفر تا صد بسته بندی و کارتن سازی به کمک آذین پک

آذین پک تجارب موفقی در زمینه کارتن سازی و بسته بندی دارد. بسته بندی انواع مواد غذایی مانند کشک بخش کوچکی از آن است. ما طی فرایندی دقیق و اصولی کسب و کار شما را برسی کرده و در صورت نداشتن استراتژی در تدوین آن به شما کمک می‌کنیم.

مراحل کار بدین صورت است:

  1. مرحله تعیین استراتژی و ایده پردازی برای بسته بندی
  2. ارائه راهکارهای خلاقانه جهت پکینگ صحیح و اصولی
  3. فاز عملیاتی شروع پروژه همکاری با آذین پک

در ابتدا ، پس از داشتن طرح کسب و کار و استراتژی، یعنی مشخص شدن اینکه چرا باید برای بسته بندی زمان و هزینه صرف کنید نوبت به مرحله ایده پردازی می‌رسد.

در مرحله دوم تیم مشاورین متخصص و با تجربه ما با در نظر گرفتن هدف، بودجه، نوع مخاطبین شما راهکارهایی قابل اجرا که در پس آن خلاقیت‌های فراوانی نهفته است را به شما ارائه می‌کنند.

و در پروسه سوم پس از بازنگری طرح‌ها توسط مجموعه کسب و کار شما فاز عملیاتی آغاز می‌شود.

در پروسه عملیاتی کارتن سازی چه اتفاقاتی رخ میدهد؟

الف) طراحی بسته بندی با متد روز دنیا و توسط بهترین طراحان ريال برای کسب و کار شما

بخش طراحی با استفاده از به روزترین متد دنیا برای کالای شما طرحی چشم نواز را خلق می‌کنند. این طراحی صرفا دارای زیبایی بصری نیست و پیام آور کل برند و شعار آن است.

در صورت لزوم با لوگو و نوشته‌هایی که قبل از این با شما هماهنگ کرده‌ایم تزئین می‌شود.

ب) تولید و چاپ نسخه نهایی در تیراژ مد نظر و ارائه به مشتری

نوع و جنس کارتن بسته بندی که در طرح پیشنهادی انتخاب کردید بعد از نسخه آزمایشی سه بعدی حالا آماده چاپ است.

چاپ خانه با توجه به تعداد مورد نیاز شما شروع به تولید بسته بندی‌ها می‌کند و محصول نهایی که شما می‌خواستید آماده عرضه می‌شود

توجه داشته باشید که این فرایندها هرچند پروسه‌ای طولانی مدت به نظر می‌رسد (به دلیل دقت و حساسیت بالا) ، اما در کم‌ترین زمان ممکن آماده و به شما تحویل داده می‌شود.

آذین پک فقط یک مجموعه ارائه دهنده انواع بسته بندی و کارتن سازی نیست بلکه هدف اصلی ما موفقیت شما در راستای ایجاد بسته بندی با ماندگاری بالا و هزینه حداقل است.

دسته بندی ها
تماس با ما