کارتن قطعات خودرو

بسته بندی قطعات فلزی نیاز به استحکام بالایی دارد. همچنین در طراحی کارتن باید به نحوی طراحی انجام شود که اولا کمترین میزان مصرف کارتن در نظر گرفته شود و میزان دور ریز کارتن در حداقل ممکن باشد ، دوما استقامت کارتن در بهترین حالت خود باشد. آذین پک با در نظر گرفتن این عوامل و تولید کارتن های سه تا 7 لایه و هارد باکس ها ، برای ارائه بهترین بسته بندی در کنار شماست

قیمت سر به فلک کشیده ماشین در ایران

قیمت‌های نجومی و نامتعارف بازار خودرو در ایران نقل بسیاری از محافل شده است. ارقام خرید خودرو هر روز با سرعت جلو می‌رود. این موارد در کنر تورم خرید ماشین‌های ایرانی را به آرزوی جوانان مملکت تبدیل کرده است.

اینجا جای بحث سیاسی و اعتراض نیست

نمی‌خواهم باب صحبت را با مسائل سیاسی باز کنیم یا در مورد نرخ تورم که قدرت خرید نان شب را از مردم گرفته سخن بگوییم؛ بلکه موضوع بسته بندی قطعات ماشین در اینجا مطرح است.

حالا چطور این ماجراها به هم گره خورده‌اند؟ چه رابطه‌ای بین بازار خودرو و گرانی‌های آن با بسته بندی ماشین دارد؟ و چرا باید به این بحث بپردازیم؟

ارتباط بین قیمت خودرو و بسته بندی قطعات آن

هنگامی که هزینه خرید یک خودرو افزایش می‌یابد به طبع لوازم جانبی نیز گران می‌شوند و بسته بندی قطعات ماشین مهم‌تر از قبل جلوه می‌کند. افراد به دنبال تجهیزات با کیفیت می‌گردند و حاضر به هزینه کردن برای قطعات فیک و تقلبی نیستند.

خودرو مانند انسان نیاز به ریکاوری دارد. پرانرژی‌ترین فرد روی زمین هم که باشید باید برای بازسازی روحیه خود پول و زمان صرف کنید. در غیر این صورت شادابی شما ذره ذره از بین رفته و شما را به نابودی خواهد کشاند.

این مثال دقیقا برای ماشین صدق می‌کند. چه خودروهای داخلی و چه خودروهای داخلی هرچقدر هم عالی با کیفیت عمل کنند، پس از مدتی طی استهلاک و موارد آسیب زننده دیگر، دچار فرسودگی می‌شوند.

یکی از مهم‌ترین راه‌های تشخیص تجهیزات فیک و تقلبی

تولید کنندگان تجهیزات خودرو باید توجه داشته باشند که مشتریان به بسته بندی قطعات ماشین اهمیت زیادی می‌دهند. در حقیقت یکی از راه‌های تشخیص قطعات اصل و تقلبی اینجا مشخص می‌شود.

اجناسی که در مجموعه معتبری تولید شده نام و نشان مخصوص به خود را دارد که روی پک آن حک شده است. و تجهیزات فیک اغلب بدون بسته بندی و به صورت قاچاق در بازار عرضه می‌گردد.

استحکام کارتن‌های نگهدارنده

تجهیزات ماشین معمولا سایز و ابعاد بسیار بزرگی دارد. وزن سنگین از دیگر چالش‌های بسته بندی آن‌ها است. در این راستا نیاز است بسته بندی قطعات ماشین را بادوام بسازیم.

نحوه بسته بندی در حفظ و نگهداری موثر می‌باشد و در صورت ضربه خوردن، کمترین آسیب به خود محصول وارد می‌شود.

 تاثیر جنس مد نظر در کارتن محصولات

متریال استفاده شده در تجهیزات خودرو اغلب از فلزات و آلیاژهای گرفته از آن است. هرچند به ندرت پیش می‌آید که با هوا و هر ماده شیمیایی واکنش دهد اما باید در نظر داشته باشید که جنس موادی که در ساخت و تولید بسته بندی قطعات ماشین به کار می‌برید احتمال واکنش با دیگر مواد را به حداقل برساند.

نیازی به خرج اضافه نیست

برای مثال نیازی نیست طراحی های خاصی را روی بسته بندی قطعات ماشین پیاده کنید. از کارتنی استفاده کنید که در عین زیبایی و سادگی، دوام بسیار بالایی دارد و خرج زیادی هم روی دست شما نمی‌گذارد.

آذین پک همیشه به دنبال بهترین روش برای شماست.

دسته بندی ها
تماس با ما