کارتن تجهیزات الکترونیکی

انواع تجهیزات الکترنیکی

انواع خازن و مقاومت‌، لامپ، باطری، قطعات صوتی و تصویری همه و همه جزو این دسته محسوب می‌شوند

وابستگی به وسایل برقی

امروزه به هرجا نگاه کنید قطعات الکتریکی یافت می‌کنید که کاربرد فراوانی در زندگی دارد. از خانه گرفته تا محل کار و تحصیل دارای چنین وسایلی است و حتی اگر بخواهید خرید فروش این نوع کالاها را متوقف کنید نمی‌توانید.

آیا آقایان در بسته بندی قطعات الکترونیکی نقش دارند؟

از آن جایی که بیشتر مخاطبین این جنس کالاها آقایان هستند، خیلی از افراد باور دارند نیازی به هزینه در بسته بندی نیست.

همانطور که همه شما می‌دانید از نظر فیزیولوژی مغزی و همچنین روانشناسی توجه جنس مذکر به جزئیات کم است. درست برعکس خانم‌های که نکاتی را به چشم می‌بینند که شاید خود فروشنده به آن بی‌توجه بوده است.

اما هیچ یک از این دلایل و سخنان دلیلی بر هزینه نکردن روی بسته بندی محصولاتی که مخاطب اصلی آن آقایان هستند، نمی‌شود. اما چطور؟

عموما وقتی بسته بندی خوب و استاندارد است ، به چشم نمی آید. اما امان از زمانی که بسته بندی ضعیف باشد. برای مثال موارد رایجی که در بسته بندی های قطعات الکترونیک مشاهده کرده ایم ، عبور رطوبت از کارتن قطعات الکترونیکی و اکسید شدن برد ها ، عدم مقاومت بسته بندی و شکستگی قطعات الکترونیک بوده است.

آیا لوازم الکتریکی یا لوازم الکترونیکی متفاوت است؟

بسیاری از عام مردم بر این باور هستند که هر دوی این عبارت‌ها مفهومی مشابه دارند؛ در صورتی که به هیچ وجه این طور نیست. ابزارآلاتی که ساختار الکترونیکی دارند مبتی بر الکترون‌ها عمل می‌کند و می‌توان به این شکل بیان کرد که الکترونیک، دانش بهره بردن از وسایل الکتریکی است. لامپ و اغلب وسایل عامه برقی، جزو این دسته می‌باشند.

عاملی در موفقیت فروش ابزار الکترونیکی به غیر از بسته بندی و کارتن

اگر محصولات با کیفیتی در این صنعت تولید می‌کنید یا اگر در این بخش مشغول فروشندگی هستید، تولید محتوا و فیلم‌های آموزشی برایتان بسیار مفید خواهد بود.

پس از رعایت استانداردهای کالا و انتخاب اصولی بسته بندی تجهیزات الکترونیکی نوبت معرفی آن به بازار هدف است.

از آن جایی این محصولات کارکرد پیچیده‌ای دارند باید آن را از فضای سخت درآورد و به ساده‌ترین زبان ممکن به کاربران توضیح داد.

انتخاب‌های هوشمندانه داشته باشید تا کمتر در خرج بیفتید

فکر می‌کنید اگر در رابطه با بسته بندی و کارتن سازی تجهیزات الکترونیکی و قیمت آن سوال کنید چه جوابی خواهید گرفت؟ نمی‌دانم تا الان چه جواب‌هایی شنیده اید اما امروز وقت رو به رو شدن با واقعیات است. در حقیقت هیچ نسخه مشخصی برای این کار موجود نیست.

خودتان را گول نزنید. وقت مشورت گرفتن از متخصصین حوزه بسته بندی فرا رسیده است. بسته بندی خاصی وجود داشته، که با وجود میلیادها تومان هزینه نتیجه مد نظر را نگرفته است. از آن طرف محصولات با کیفیت زیادی به دلیل هزینه نکردن صاحبان کسب و کار برای بسته بندی، از بین رفته‌اند.

ساده است ، یک اشتباه کوچک اما استراتژیک ، کل زحمات را هدر میدهد.

پیش بردن همه کارها به تنهایی ، در بییزنس های آینده دار ، راه حل منطقی نیست

جمله ی معروفی میگوید :

اگر فکر میکنید حقوق متخصصین بالاست ، باید هزینه عدم به کارگیری متخصصین را بررسی کنید

دسته بندی ها
تماس با ما