بسته بندی و کارتن کیک

نکاتی که هنگام بسته بندی کیک باید مد نظر داشته باشید

کیک جزو زیر گروه مواد غذایی قرار می‌گیرد. بهداشت در این زیر گروه حرف اول را می‌زند چرا که کودکان نیز با آن زیاد سر و کار دارد.

گروهی که خدمات بسته بندی تولیدی کیک شما را انجام می‌دهند باید پرتکل‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت نماید.

چرا تولید و بسته بندی کیک را به آذین پک بسپاریم؟

آذین پک مجموعه‌ای فعال و با تجربه در صنعت بسته بندی به شما می‌رود. تا به امروز توانسته‌ایم با برندهای معتبری دست همکاری بدهیم و حاصل این همکاری، فروش بیشتر محصول ، بهبود فرایند برندینگ شرکای تجاریمان بوده است.

ما از داشتن مشتریانی خوب ، چون شما ، به خود می‌بالیم و کسب و کار شما را لایق بهترین‌ها می‌دانیم. در همین جهت تلاش می‌کنیم بسته بندی درخور برند و بیزنس شما ارائه دهیم و برای محقق ساختن اهدافتان کنارتان خواهیم ماند.

نمونه موفق کیک و کلوچه فرناد

سخنان ما بر مبنای حدس و گمان نیست و بارها نشان داده‌ایم که توانایی و پتانسیل انجام کارهای بزرگ را داریم. با تکیه بر تلاش، تا کنون طراحی و تولید بسته بندی‌های زیادی برای برندهای مختلف کیک اجرا کرده‌ایم.

یکی از این نمونه‌های موفق کیک و کلوچه برند فرناد بود که بسته بندی اقتصادی و در عین‌ حال زیبا برای آن‌ها طراحی کرده و در تیراژ بالا به چاپ رساندیم.

بسیار خرسندیم که بیش از 90 درصد مشتریان از تمامی مراحل کار راضی بوده‌اند و قراردادهای طولانی مدتی با آن‌ها بسته‌ایم.

پوشش کارتن سازی انواع مواد غذایی

برای ما فرقی نمی‌کند قصد بسته بندی کدام محصول را دارید. از عسل گرفته تا خرما، از زغفران و کیف و کلوچه همه در تخصص و حیطه فعالیتی کار ما است.

برای ما هیچ تفاوتی نمی‌کند که ابعاد کارتن تا چه اندازه بزرگ یا کوچک باشد و با به کار گیری از دستگاه‌ها پیشرفته و نیروی متخصص نیاز شما را فراهم خواهیم کرد.

زمان اقدام همین امروز است

امروز و فردا نکنید و اهداف خود را به تعویق نیندازید. به قول معروف در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. پس به کار بردن یک بسته بندی و کارتن مناسب کیک متوجه رشد روز افزون برندتان خواهید شد و پشیمانی در پی نخواهد داشت.

اگر قصد خریداری کارتن در تعداد بالا را دارید همین حالا تماس بگیرید تا از تخفیف ویژه‌ای که مختص صاحبان برندهایی که به کسب و کار خود اهمیت هست، بهره لازم را ببرید.

دسته بندی ها
تماس با ما